איך יוצרים קולאז' תמונות בסמארטפון?
 
קולאז' תמונות,
איזו דרך נפלאה להראות את המוצרים שלך?
אני ממש אוהבת קולאז'ים.
אבל כדי לעשות זאת יש כמה פרטים שכדאי לשים לב אליהם,
איך לגרום לכך שהקולאז' לא יצא מצועצע, ויראה רציני ומתאים למקצועיות שלך כבעלת עסק.

בפרק של היום, אני מראה איך ליצור קולאז' תמונות בעזרת אפליקציה חינמית וכמובן, בסמארטפון על ידי הדרכה מעשית
בצילום וידאו של מסך הסמארטפון שלי, כך שאני מראה לך שלב אחרי שלב איך לעשות זאת, ואני אספר לך כבר פה.. זה ממש אבל ממש פשוט.

יש המון אפליקציות ליצירת קולאז' תמונות, ורעיון העריכה שלהן הוא דיי זהה,
כך שאם את מוצאת אפליקציה אחרת, שיותר נוח לך להשתמש בה זו אפשרות נפלאה,
ולאחר שתצפי בפרק הנוכחי יהיה לך קל לעשות זאת בכל אפליקציה אחרת.

אז נתראה בפנים,

ואם עוד לא צפית בפרקים הקודמים בתוכנית את מוזמנת:
פרק 1 - מהו תוכן ויזואלי 
פרק 2 - 3 טיפים לשדרוג תמונה שצולמה בסמארטפון 
פרק 3 - איך להכין תוכן ויזואלי יומיומי בקלות ליצירת נוכחות במדיה החברתית
פרק 4 - איך לקדם את העסק שלך באמצעות how to? 

ולא לשכוח:
את יכולה לשאול אותי כל שאלה שמעניינת אותך בנושא תוכן ויזואלי,
ואשמח שתספרי לי, באיזו אפליקציה את מעדיפה להשתמש לעריכת קולאז'.

טלי.

perek-19-19

יש כאלה שיותר קל להן לקרוא, אם את כזו, הכנתי לך את הסרטון מתומלל.

היי, כאן טלי יחיה,

היום אני אראה לכן דרך נפלאה ויצירתית איך לקדם את העסק שלכן. אולי לא חשבת שזה אפשרי אבל בעזרת קולאז' תמונות אשר לעשות דברים נפלאים לקידום העסק.

היי כאן טלי יחיה,

אני רוצה להודות לכם על כל המשובים שאני מקבלת מכן. זה ממש מחמם את לבי לראות איך הסרטונים והפרקים שאני מעלה עוזרים לכן. אז אנחנו בפרק נוסף בתכנית CreateTV, תכנית אינטרנטית שבועית שעולה בכל יום שני שעוזרת לכן לקדם את העסק שלכן בעזרת תוכן ויזואלי.

ואיך קולאז' תמונות יכול לעזור לכן? דבר ראשון, לכל מי שרואה את עצמה כמאותגרת טכנית, האפליקציה שאני אראה היום היא באמת אפליקציה קלה לתפעול. אני אראה לכן שלב אחרי שלב איך אני עושה קולאז' תמונות באפליקציה בטלפון. דבר שני, זה חוסך לכן המון המון זמן, לא צריך ללכת לאף אחד לעשות את הדברים, אפשר במשחק קליל תוך כדי דברים ממש לסדר כמה תמונות בקולאז' ולהעלות אותן במדיה חברתית לשיווק. דבר נוסף, חסכון בכסף! אתן חוסכות בכסף כי האפליקציה חינמית, אין פה שום דבר שעולה לכן כסף. הכל אפשר לעשות על ידי שימוש בכלים חינמיים שנמצאים ברשת.

קולאז' זה למעשה חיבור בין חומרים שונים לתוך משטח עבודה. ככה היו משתמשים בזה הרבה פעמים באומנות. מה שאנחנו נעשה זה נשתמש בתמונות שונות ונחבר אותן לתוך משטח עבודה אחד. כדי לעשות את זה אנחנו לא כמו אומן שמציג את העבודה שלו במוזיאון וגודל משטח העבודה שלו הוא משטח אחיד, לכן צריך לקחת בחשבון כמה דברים כאשר אנחנו משווקים את המוצרים שלנו במידה חברתית. אנשים נתקלים בזה במסכים שונים. במסך קטן של טלפון ובמסך גדול של מחשב הם לפעמים יתקלו בקולאז' שלנו, לכן מאד חשוב לשים לב לכמה פרטים שיתאימו גם לשימוש בטלפון כשמישהו מסתכל על הקואלז' שלכן וגם במסך גדול.

יש כמה אפשרויות לקולאז' של תמונות. כאשר אתן מייצרות מוצר חדש ואתן רוצות להעלות אותו, אתן יכולות להשתמש בצילום של אותו מוצר בזוויות שונות ולהעלות אותו כקולאז' ואפשר גם אם יש לכן איזשהו כלי קרמיקה חדש או מוצר חדש שאתן רוצות להעלות או לקראת החג, יש את ראש השנה קרב ובוא, אפשר לקחת כמה מוצרים שונים ולהעלות אותם לקולאז' אחד. אבל חשוב מאד לשים לב, כאשר אתן מצלמות את המוצר שהמוצר ייראה על רקע אחיד. כי מה שאנחנו רוצים לעשות, גם ככה התמונות יהיו יחסית קטנות, אנחנו רוצות למקד את תשומת הלב במוצר שלכן, בפריט אותו אתן רוצות למכור. דבר שני לגבי הקולאז' אני מאד אוהבת שיש איזשהו חיתוך של פס לבן בצורה עדינה שמפרידה בין התמונות. לא תמיד עושים את זה אבל אני חושבת שכאשר מעלים מוצרים כן כדאי להפריד, שלא יתחברו התמונות בצורה כזאת שהעין לא תדע לאן להסתכל. יש משהו בקו הלבן שיוצר איזשהי דיכוטומיה, איזה שהיא הפרדה ברורה בין התמונות.

דבר שלישי שאני רוצה שתשימו לב אליו, כאשר אתן משתמשות באפליקציה, לא להתפתות ולהשתמש בכל מיני אלמנטים מגניבים, קצת מצועצים וקצת ילדותיים שאפשר להשתמש בהם אולי כשאנחנו מעלים תמונות של הילדים שלנו.

דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו, כאשר אתן מצלמות את המוצר, כדאי מאוד שהוא יהיה מספיק גדול בפריים. זאת אומרת שאם מצלמים את המוצר מרחוק ורואים עוד כלמיני דברים ושהוא נראה קטן, תדמיינו שהוא עוד צריך להיות עוד יותר קטן כי הוא אחרי זה נכנס לקולאז'. לכן זה מאד חשוב שכל הפריים יקבל את המוצר שלכן.

דבר נוסף שכדאי לראות זה שכאשר אנחנו משתמשות בקולאז', להשתמש ב-3-4 תמונות. לא יותר. יש אפליקציה שאני מאד אוהבת להשתמש בה, מאד ידידותי וחינמית שנקראת ליפיקס (Lipix). אני כבר מראה לכן איך להשתמש בה.

אז עברנו לכאן, לסמאטרפון, כאן נמצאת התכונה, הנה פה למטה, ליפיקס שבעזרתה אפשר לעשות קולאז' תמונות. ברגע שנפתח את האפליקציה נראה פה כל מיני אפשרויות לכל מיני קולאז'ים. יש כאן למטה את הקוביות האלה שזה מראה לנו שבעצם הוא ושזה 6 קוביות.

לחזור אחורה כאן למטה, אפשר להמשיך ולגלול כל מיני סוגים של קולאז'ים. לדוגמא יש כאן וריאציה של 3, כל מיני אפשרויות. אני אלך על האופציה הזאת של הריבוע עם ה-4 תמונות. לחיצה על הפלוס, מבקש אופציה להכנס לספריית התמונות שלי. צילמתי כמה תמונות כדי לנסות לשלב אותן פנימה בתוך קואלז'. בחירה של 4 תמונות, טיפה להזיז או להקטין, שתי אצבעות קטנות, יש כאן אפשרות את המסגרת לשנות את הצבע שלה, יכול להיות שאפור יתאים כאן קצת יותר, יכול להיות שלבן. יש אפשרות לשלוט בפינות המעוגלות עד כמה הן מעוגלות, עדיף כמה שפחות מעוגלות, לא יותר מדי, זה עדין ונעים שזה טיפה.

אפשר לבחור גוון שיותר יתאים, אני אוהבת לבן אני אשאיר את זה כך. יש אפשרות לבחור עוד כל מיני מסגרות אבל שוב, בעיניי לעסק זה פחות מתאים כל הדברים האלה, יש בזה משהו מצועצע, אני חושבת שברמה המקצועית זה צריך להשאר לבן ונקי.

הדבר הבא זה יהיה לשמור. שמירה של זה יכולה להיות בכל מיני אפליקציות, אני תמיד אוהבת לשמור רק באלבום תמונות שלי. הוא שומר את זה, נעבור לאלבום תמונות ונראה את זה שם.

תראו איזה יופי. זו הייתה עוד דרך שבעזרתה אפשר לקדם את העסק שלכן בצורה חינמית, בצורה פשוטה, לכל המאותגרות טכנית ועם זאת לייצר תוכן ויזואלי מקורי שלכן שאפשר להשתמש בו המון פעמים כדי לקדם את העסק שלכן.

אז אם עדיין לא נרשמתם תרשמו לאתר כדי שתקבלו מיד את העדכונים אליכם למייל ברגע שעולה תכנית חדשה.

תודה רבה ונתראה בפרק הבא!