טלי יחיה createit

מפגשי אונליין

הקורס המלא לצילום בסמארטפון

יודעת לצלם עם המצלמה של הטלפון ובכל זאת יוצאות לך תמונות לא איכותיות מספיק שאת לא יכולה לשווק את העסק בעזרתן?
לצלם את המוצרים שלך בעזרת המכשיר הכי משמעותי שיש לך בכיס, לצלם את המוצרים שלך בצורה האופטימלית, להכיר את עקרונות הצילום, באיזו תאורה להשתמש, מתי לצלם ואיזה סטיילינג לעשות,
לבחור את הזוית המתאימה לצילום המוצרים שלך, וכיצד לחתוך את התמונה כך שתוכלי להעביר את המסר בצורה מדוייקת, חזקה, משמעותית.
את כל זה ועוד תלמדי בקורס, וגם תקבלי עבודות ותרגולים תוך כדי עבודה.
ובנוסף, תראי איך המטבח הביתי שלי ( וכיצד להפוך גם את שלך לכזה) הופך להיות סטודיו לצילום ותכירי 5 אפליקציות שונות לעריכת תמונה.

צילום ועיצוב הקורס המקוצר

יודעת להחזיק את הטלפון, מצלמת אתו המון ובכל זאת יוצאות לך תמונות לא מוצלחות?
מרגישה שאת רוצה טעימה מהקורס המלא?
בקורס המקוצר תלמדי איך לצלם את המוצר שלך על ידי שימוש בבחירה נכונה של קומפוזיציות.
רוצה לראות איך המטבח שלי הופך לסטודיו לצילום ( וגם שלך)?
להכיר אפליקציה נוחה וחינמית לעריכת תמונה אתה תוכלי לשדרג כל תמונה אותה תצלמי? ולשווק בעזרתה את העסק שלך?
את כל אלו ועוד תוכלי ללמוד בקורס המקוצר.

עיצוב גרפי ועריכת תמונה
Canva בתכנה חינמית

לעצב בעצמך את החומרים הגרפיים לעסק שלך..!
היום בעידן של הרשתות החברתיות הצורך להיות ברשת הוא בלתי נדלה, צריך לייצר נוכחות, לעצב, לערוך תמונות, להכין חומרים גרפיים לבד ובעצמך, לעשות את הכל אצל מעצבת גרפית העלויות מאוד גבוהות, ויש מספר תוכנות גרפיות שבעזרתן ניתן לעשות זאת.
תוכנת canva היא תוכנה חינמית הזמינה אונליין ברשת ואפשר בעזרתה לעצב די הרבה וממש בצורה מהנה תוך תחושת סיפוק אדירה. ליצור הצלחות קטנות אך משמעותיות והכל בצורה פשוטה, בדיוק כמו שאני אוהבת.

עיצוב גרפי ועריכת תמונה
Picmonkey בתכנה חינמית

תארי לעצמך, שאת רוצה ליצור קולא׳ז לפייסבוק,
לקחת כמה תמונות של מוצרים לקראת החג הקרב ואת רוצה להכין תמונת נושא לפייסבוק, ואת מתחילה, ומנסה, ועוד פעם.. ושום דבר לא עובד..
מה אם אני אגיד לך שב 5 דק את יכולה ליצור קולא׳ז מקסים שנראה טוב, בדיוק בצבעוניות שאת רוצה, שמתאימה לצבעי המותג שלך (ואפילו עם פינות מעוגלות) ולבחור גם את הריווחים בין התמונות, וכל זה בפחות מ 5 דק.
שמחה להכיר לך את קורס עיצוב גרפי בתוכנת picmonkey.  תוכנה שבעזרתה, תוכלי לעצב קולא׳ז, לערוך תמונה, להיות המעצבת גרפית של המותג שלך.