טלי יחיה

נעים מאוד, איזה כיף שבאת לבקר.

שמי טלי יחיה, מלווה ומלמדת בעלות עסקים כיצד להביא לידי ביטוי את האישיות שלהן בעסק על ידי שימוש בתוכן ויזואלי ויצירת נוכחות משמעותית ברשתות חברתיות.

מה זה   createit ולמי הוא פונה?

createit  הוא אתר-בלוג ובו ראיונות , הדרכות , כלים, רעיונות וטיפים הנותנים מענה לצרכים של נשים בעלות עסק עצמאי.

גיליתי, אצל אותן נשים לעיל, צורך עצום שאין לו מספיק מענה והחלטתי להקים אתר שימלא עבורן את החלל.

בהכשרתי כמעצבת גרפית שמתי לב שהרבה נשים בעלות עסקים לא ממשיכות לפרסם את העשייה שלהן לאחר שבניתי עבורן את השפה הגרפית לעסק שלהן. מידי פעם הן מצלמות אבל לא מעבר, באופן הזה  הן למעשה עוצרות את יכולות השיווק שלהן .

אני פונה למי שיש לה עסק ורוצה לקחת אותו כמה צעדים קדימה, רוצה לייצר נוכחות משמעותית ברשת. אותה אחת שיודעת שהעסק שלה הוא הדבר הכי מדהים  ופועלת במלוא כוחה על מנת שהוא יצליח,

אני כותבת לעצמאית שאוהבת את מה שהיא עושה ומבצעת את רוב השיווק בעצמה, שיודעת שהיא נותנת את הטון וצריכה להיות יצירתית, לזו שרוצה לעצב לבד אבל העיצוב מאתגר אותה והיא מתלבטת איך לעצב נכון, מה מצלמים, איך מייצרים שפה אחידה, ומה להעלות לפייסבוק.

אודות טלי יחיה

מה אני עושה?

כיום אני מלמדת בעלות עסקים כיצד להביא  את האישיות שלהן לידי ביטוי בעסק, איך לייצר את הבידול דרך חידוד האישיות שלהן ברשתות החברתיות: פייסבוק,פינטרסט, אינסטגרם. איך להראות צדדיים אחרים ולא רק את המוצר והמכירות, כיצד לבנות אסטרטגיה חודשית לפייסבוק בצורה מהירה.

כל זאת אני עושה באמצעות הרצאות, סדנאות וקורסים שאני מעבירה, וכמובן גם יעוצים אישיים.

באתר-בלוג אני כותבת הדרכות, מצלמת סרטונים, מראיינת אנשים מרתקים, כי אני יודעת שכל מי שפותחת עסק ורוצה ללמוד ולהתפתח, לקבל השראה ולהתחדש צריכה להיות עם יד על הדופק עם התכנים הנוספים שהיא מייצרת.

כמה זמן הבלוג קיים?

הבלוג קיים בגלגולים שונים כבר לא מעט שנים. התחלתי לכתוב את הבלוג הזה כי רציתי מקום שבו אוכל לשתף ולתת את הידע שלי, להעביר הלאה, רציתי לכתוב על מה שמעניין אותי, לתת השראה, להציג רעיונות ומחשבות מעולם התוכן שלי, לאט לאט הבלוג התעצב, השתנה, התמקד, התחדד ולאחרונה אף עבר שדרוג נוסף וכעת הוא אחד המושלמים!!

אז מה תמצאי פה?

הדרכות של שימוש בתוכנות חינמיות שיש ברשת, ראיונות עם נשים מופלאות שבנו את העסק שלהן במו ידיהן, פוסטים על רשתות חברתיות  – אינסטגרם, פינטרסט, פייסבוק ולקינוח אני גם מפנקת את הקוראות שלי בקבצי מתנה להדפסה.

אגב קבצי הדפסה, את מוזמנת להיכנס לדפוסונים, יש שם מלא הפתעות וכל מיני מתנות כיפיות שאני שולחת מידי פעם לנרשמות כמו לוח פעילות יומי, מיתוג לימי הולדת, פוסטים מעוצבים ועוד.

אם התכנים הללו מדברים אלייך את מוזמנת להירשם לבלוג וליהנות מכל השפע שהוא מציע.

אז נתראה, ממש בקרוב,

טלי.